Vnitřně dospět. Otevřený seminář rodinných a životních konstelací

11Kvě2012
13Kvě2012
Juarézova 2, Praha 6

Hlavním pilířem Wilfriedovy práce je přístup Berta Hellingera, zakladatele kosntelační práce. Hellingerovu práci však dále rozvinul, především v tom smyslu, že klade větší důraz na aspekt oddělení se od rodičů, jenž nemá u Hellingera, stejně tak jako uctění pocitů dítěte, téměř žádný prostor. Přesto se podle Nellese právě zde ukrývá zdroj pro náš vnitřní růst a rozhodující krok k našemu vnitřnímu růstu.

Prague Business Club

Juarézova 2, Praha 6

Cena: 3650,- Kč při platbě zálohy do 1.4., poté 3850,-

Petra Pejchalová

Hlavním pilířem Wilfriedovy práce je přístup Berta Hellingera, zakladatele rodinných konstelací.

Hellingerovu práci však dále rozvinul, především v tom smyslu, že klade větší důraz na aspekt oddělení se od rodičů, jenž nemá u Hellingera, stejně tak jako uctění pocitů dítěte, téměř žádný prostor. Přesto se podle Nellese právě zde ukrývá zdroj pro náš vnitřní růst a rozhodující krok k našemu vnitřnímu dospění.

Jak se nám tento krok podaří? Pouze skrze přitakání skutečnosti. Přitakání tomu, že naše dětství bylo právě a přesně takové, jaké bylo a naši rodiče právě, přesně a „pouze“ takoví, jací byli/jsou. Tímto přitakáním skutečnosti, svým kořenům a tím i sami sobě, se dostaví obrovský klid a osvobození. Když vše smí být takové, jaké to bylo a je, smím i já jít dál, učinit krok do svého vlastního života. Tento rozhodující krok je krokem dospělého, který narozdíl od dítěte nepožaduje něco, co není, ale souhlasí s tím, co je a jak to je.

Wilfried Vás při tomto kroku podpoří svou pověstnou laskavou lidskostí, nadhledem, humorem a otevřeným srdcem, které objímá právě onu obyčejnou, lidskou stránku v nás, a propůjčuje tak jeho práci lehkost, uzeměnost, a zároveň umožňuje, aby procesy šly skutečně do hloubky.
Bude prostor jak pro osobní dotazy, tak otázky k metodice práce.

Knihy k semináři: „Život nemá zpátečku. Evoluce vědomí, duchovní růst a rodinné konstelace“ a „Muži, ženy a láska“. Na kosmas.cz nebo nakladatelstvijezek.cz, též na místě.

Časy: Pá 17:00 – 20:00, So a Ne 9:30 – 18:00

Cena semináře nezahrnuje stravu ani ubytování. V okolí je však několik kvalitních restaurací a pizzerií.

Platba: Vaše přihláška je závazná až poté, co od Vás obdržíme zálohu 1500,- Kč. Číslo účtu pro zaslání zálohy je: 216845838/0300. VS: datum narození nebo číslo, které místo něj uvedete v přihlášce.

Storno podmínky: Zrušíte-li svou účast dříve než 20 dní před začátkem semináře, storno poplatek je 500,- Kč.
Zrušíte-li účast později než 20 dní před začátkem akce, poplatek je 1500,- Kč, ale můžete za sebe poslat jinou osobu, která může Vaši zálohu použít. Děkujeme za pochopení.