Petra Pejchalová: OCHUTNÁVKA konstelací LIP podle W. Nellese

15Úno2022

Od 18:00 Do 21:00

Centrum Šestý smysl, Praha

Jde o nový konstelační formát, jehož autorem je Wilfried Nelles.

Tento formát propojuje metodu zastupování dle B. Hellingera s modelem stupňů vědomí v životě dle W. Nellese.

Pozornost tu není zaměřena na vztahy s druhými lidmi tak jako u rodinných konstelací, ale jen na klienta samotného, na jeho jedinečnou životní cestu. Pomocí zástupců se zde klient z odstupu dívá na jednotlivé etapy svého života (prenatální období, dětství, dospívání), přičemž sám stojí na pozici dospělého a nahlížením do tohoto zrcadla své duše integruje a přijímá tyto své vnitřní části (nenarozené dítě, dítě, dospívajícího), i vše, čím tyto části v danou dobu procházely, do sebe.

Jde o velmi klidný a nedramatický, ale velmi hluboký vnitřní proces, v němž se spojujeme se svou nejpůvodnější vnitřní podstatou, se svou jedinečnou misí, s níž jsme sem přišli.

 

Co si můžete odnést?

  • novou perspektivu na svůj život a sebe sama
  • uvidění a přijetí svých jedinečných darů
  • vnitřní mír a usmíření se svou minulostí, jakkoli bolestivou
  • propuštění dětských dramat a role oběti
  • novou radost a sílu do života, pocit vnitřního dospění  

 

 
Během večera bude prostor pro cca 4 vlastní procesy LIP. Prvním 4 přihlášeným rezervuji místo na vlastní LIP.
 

Cena: 850,-Kč s vlastní konstelací, 450,-Kč bez vlastní konstelace

Přihlášky:  Mailem na petrape13@volny.cz.  Vaše přihláška je platná a místo rezervováno až po zaslání částky 450,-Kč na naše č.účtu: 188187646/0300. Doplatek za vlastní konstelaci na místě v hotovosti.

O lektorce:

Mgr. Petra Pejchalová vystudovala němčinu a nizozemštinu na filozofické fakultě. Po studiích působila v nadnárodní korporaci jako tlumočnice a asistentka. Pohyb života a touha po poznání a sebepoznání ji však záhy vedl dál, a strávila celkem 3,5 roku sólo cestami po světě. Velkou zkušeností pro ni kromě otevřenosti cesty samotné a pobytu v lůně přírody bylo setkání s náboženstvími Asie, s meditací a s Oshovými a později i dalšími sebezkušenostními a terapeutickými technikami – mnoho z nich mohla poznat při své dnes již 19-leté tlumočnické praxi.

V roce 2007 se setkala s rodinnými konstelacemi a absolvovala výcvik u J. Bhagata Zeilhofera. V roce 2008 se poprvé setkala s Wilfriedem Nellesem jako tlumočnice jeho kurzů. Jeho styl práce ji natolik zaujal, že se stala nejen tlumočnicí, ale i organizátorkou jeho výcviků a seminářů a překladatelkou jeho knih do češtiny. V roce 2017 založila Nelles Institut ČR, v jehož rámci vede své vlastní kurzy a spolufacilituje mezinárodní konstelační výcviky s lektory z partnerských Nelles Institutů. V její práci se přirozeně snoubí práce s LIPem i dalšími technikami, které během své cesty poznala.  www.petrapejchalova.cz.

Od roku 2020 působí v radě České asociace systemických konstelací.

 

Storno podmínky: při zrušení Vaší účasti do 10 dnů před seminářem činí admin. stornopoplatek 150,-Kč. V případě zrušení Vaší účasti později se výše stornopoplatku rovná výši zaplacené zálohy. Můžete za sebe ale poslat jinou osobu, která Vaši zálohu může v plné výši využít.

VSTUP PLATÍ PRO VŠECHNY BEZ POMÍNEK.

POKUD BUDE MUSET BÝT SEMINÁŘ ZRUŠEN NEBO PŘESUNUT Z DŮVODU VLÁDNÍCH OPATŘENÍ, UHRAZENOU PLATBU VÁM AUTOMATICKY PŘESUNEME NA NÁHRADNÍ TERMÍN SEMINÁŘE (PŘÍPADNĚ VRÁTÍME, POKUD VÁM NOVÝ TERMÍN NEBUDE VYHOVOVAT).