IMG_0356_Nelles18 10

VÝCVIK V INTEGRAČNÍ KONSTELAČNÍ PRÁCI – II. stupeň, 2020-21

15Led2020

V letech 2020-21 proběhne 2-letý, tzv. Hlavní stupeň Výcviku v integrační konstelační práci. Bude navazovat na Úvodní (roční) Výcvik v IKP, který proběhl v roce 2017-18. Hlavní stupeň Výcviku v integrační konstelační práci bude zahrnovat 35 dní výuky v průběhu 2 let. Povedou jej (po jednotlivých modulech) Wilfried, společně s dalšími kolegy ze svého týmu Nelles Institutu DE a LIP-Coaching Institutu (Thomas Geßner, Ruedi Eggerschwiler, Coen Aalders, Jürgen Beyer), Petra Pejchalová a Jiří Ježek.

V letech 2020-21 proběhne 2-letý, tzv. Hlavní stupeň Výcviku v integrační konstelační práci.

Bude navazovat na Úvodní (roční) Výcvik v IKP, který proběhl v roce 2017-18.

Hlavní stupeň Výcviku v integrační konstelační práci bude zahrnovat 35 dní výuky v průběhu 2 let.

Povedou jej (po jednotlivých modulech) Wilfried, společně s dalšími kolegy ze svého týmu Nelles Institutu DE a LIP-Coaching Institutu (Thomas Geßner, Ruedi Eggerschwiler, Coen Aalders, Jürgen Beyer), Petra Pejchalová a Jiří Ježek.

Tento stupeň už jde do větší hloubky a je určen pro ty, kdo chtějí s LIPem (procesem životní integrace) pracovat profesionálně.

Začátek tohoto výcviku plánujeme přibližně na leden 2020. Přesný termín začátku výcviku a jednotlivých bloků zveřejníme cca začátkem roku 2019.

Obecným předpokladem pro účast na Hlavním stupni je absolvování Základního stupně výcviku. Rozhodli jsme se však otevřít možnost účasti na Hlavním stupni i těm, kteří sice neabsolvovali ten Základní, ale mají již delší zkušenost s konstelační prací obecně a hlavně zkušenost s Wilfriedovou prací.

Podmínkou účasti na Hlavním stupni tedy bude absolvování alespoň jednoho Otevřeného víkendového semináře s Wilfriedem + 4 seminářových dní s P.Pejchalovou. 

V případě zájmu o tento výcvik nás prosím kontaktujte, abychom Vás zařadili do seznamu zájemců a poslali Vám včas bližší informace.

Děkujeme.

Petra Pejchalová

731 968 319

petrape13@volny.cz