Petra Pejchalová: OBEJMI SVOU CESTU – seminář životních a integračních konstelací

31Led2021
Široká 14, Praha 1

Od 10:00 Do 18:00

Šestý smysl

Široká 14, Praha 1

Cena: 1400-1700

Na tomto celodenním semináři se budeme věnovat jakýmkoli problémům či tématům, které vás zaměstnávají. Podle povahy vaší zakázky a po domluvě s vámi zvolím pro vás nejvhodnější typ konstel. formátu či rituálu.

Integrační konstelacejsou vhodné k tomu, z odstupu se podívat na svůj vlastní osobní příběh. Pracujeme tu se zástupci za nás jako nenarozené dítě, dítě a dospívajícího. Jediné, o co při tom jde, je VŠE UVIDĚT TAK, JAK TO BYLO. Nesnažit se na svém životě – tedy sami na sobě – nikterak něco měnit nebo spravit. Vše lehké i těžké jen SKUTEČNĚ UVIDÍME a svým SRDCEM OBEJMEME. Tímto vnitřním přesunem od dětského nebo dospívajícího vědomí k dospělosti dojde v nitru k hlubokému uvolnění, naše vnitřní „děti“ se ucítí uznané a osvobozené a dostaví se lehkost a klid. Udělá se prostor pro rozvíjení našeho pra-vlastního, JEDINEČNÉHO POTENCIÁLU A VLASTNÍ BYTOSTNOU MOUDROST.

U životních konstelacíje naopak možnost podívat se na jakákoli témata, kde jde o váš vztah k někomu či něčemu – k vašim blízkým, k vašemu zdravotnímu symptomu, kolegům či nadřízeným apod. I zde ctím fenomenologický terapeutický přístup – pomáhám klientovi uvidět a uznat to, co je nebo co se snaží vstoupit do jeho života (a manifestuje se např. jako zdravotní potíže či krize vztahu).

Vzhledem ke hloubce práce s integračními konstelacemi je max.počet účastníků 12 osob.

V DOBĚ VLÁDNÍCH OPATŘENÍ SKUPINA NEPŘESÁHNE AKTUÁLNĚ POVOLENÝ POČET ÚČASTNÍKŮ 🙂

Cena: 1400,- Kč při platbě do 10.1., později a na místě 1700,- Kč

Přihlášky:  Mailem na petrape13@volny.cz.  Vaše přihláška je platná a místo rezervováno až po zaslání celé částky na naše č.účtu: 216845838/0300.

O lektorce:

Mgr. Petra Pejchalová vystudovala němčinu a nizozemštinu na filozofické fakultě. Po studiích působila v nadnárodní korporaci jako tlumočnice a asistentka. Pohyb života a touha po poznání a sebepoznání ji však záhy vedl dál, a strávila celkem 3,5 roku sólo cestami po světě. Velkou zkušeností pro ni kromě otevřenosti cesty samotné a pobytu v lůně přírody bylo setkání s náboženstvími Asie, s meditací a s Oshovými a později i dalšími sebezkušenostními a terapeutickými technikami - mnoho z nich mohla poznat při své dnes již 19-leté tlumočnické praxi.

V roce 2007 se setkala s rodinnými konstelacemi a absolvovala výcvik u J. Bhagata Zeilhofera. V roce 2008 se poprvé setkala s Wilfriedem Nellesem jako tlumočnice jeho kurzů. Jeho styl práce ji natolik zaujal, že se stala nejen tlumočnicí, ale i organizátorkou jeho výcviků a seminářů a překladatelkou jeho knih do češtiny. Založila Nelles Institut ČR, v jehož rámci vede své vlastní kurzy a spolufacilituje konstelační výcviky. V její práci se přirozeně snoubí práce s LIPem i dalšími technikami, které během své cesty poznala.  www.petrapejchalova.cz

 

Nárok na vlastní konstelaci/proces není, zkušenost je ale taková, že každý, kdo má skutečně zájem, vlastním procesem projde.

Storno podmínky: při zrušení Vaší účasti do 14 dnů před seminářem činí administrativní storno poplatek 10% z uhrazené částky, 13 a méně dní před seminářem je výše storno poplatku rovna výši ceny semináře. Můžete ale za sebe poslat jinou osobu, která vaši platbu využije.