P. PEJCHALOVÁ: Vlastním barvám vstříc – seminář LIP v Bohulibech

10Úno2024

Přijala jsem pozvání svých milých přátel Dity a Filipa uspořádat jednodenní konstelační seminář v krásných prostorách jejich tančírny a roubenky v Bohulibech u Prahy.

 

Ráda podporuji lidi v tom, aby se postavili na své místo v Božím řádu, aby uviděli své dary - a vyšli vstříc svým vlastním barvám, které tu jsou už od našeho narození.

Na to, abychom své dary mohli spatřit a dokázali vnitřně obejmout sami sebe, s celou svojí minulostí a životním příběhem, je potřeba, abychom byli vnitřně ve svém dospělém vědomí. Jen tak totiž můžeme opravdu uvidět sami sebe.

A k tomu krásně napomáhá právě tento specifický konstelační formát Proces životní integrace. Z pozice dospělého se totiž z odstupu díváme na svá mladší JÁ: dítě v děloze, dítě v rodině a dospívajícího.

Mají v konstelaci pevné místo, a my se jen díváme na to, co je potřeba uvidět – někdy to může být nejdříve něco těžkého a náročného z té doby – ale tím, že stojíme na pozici dospělého, jsme zazdrojovaní: jsme v Tady a Teď, tedy jsme schopni uvidět onu událost nebo zranění s odstupu, dovolit třeba ještě pocity, které tehdy nemohly proudit, a hlavně uvidět, že už je to pryč.

Ohrožení pominulo, my už jsme jinde.

Když si tohle do morku kostí uvědomíme – že my už nejsme v té situaci, tedy nemusíme se chránit – jsme volní.

A zároveň v hlubokém propojení se vším, čím jsme prošli a co nás formovalo a dalo rozvinout naší síle, odolnosti, hloubce a důstojnosti.

 

Jde o velmi klidný a nedramatický, ale velmi hluboký a často dojemný vnitřní proces. Dochází ke spontánnímu ocenění své svébytné životní cesty a spojení se svou nejpůvodnější vnitřní podstatou. Se svými jedinečnými kvalitami, s nimiž jsme sem přišli.

Někteří účastníci proces prožívají jako jakési zasvěcení do své vlastní bytostné esence.

Mnohé další problémy nebo výzvy, kterými v životě procházíme, se pak naším dosednutím do sebe a svého dospělého vědomí často vyřeší "samy od sebe" - jen tím, že změníme perspektivu a sami sebe, svůj život a svět začneme vnímat z jiného místa uvnitř. 

 

Co LIP mým klientům přináší?
- novou perspektivu na svůj život a sebe sama
- uvidění a přijetí svých jedinečných darů
- vnitřní mír a usmíření se svou minulostí
- propuštění dětských dramat a role oběti
- novou radost, lehkost a sílu do života, pocit vnitřního dospění
 
 

Místo konání

Tančírna Bohulíbí, Bohuliby u Jílového u Prahy

Časový rámec

Začátek od 10:00 hod. a předpokládaný konec v 18:00 hod.

Kurzovné

2000,- Kč. Příspěvek zahrnuje kurzovné, pronájem prostor a drobné občerstvení. Chutný vegetariánský oběd:  + 200,-Kč

 

Přihlášení

Na tel. 777 217 754 (sms nebo whatsapp)

Vaše přihláška je platná a místo rezervováno až po zaslání zálohy 500,-Kč. Doplatek je splatný v hotovosti na místě. 

Storno podmínky: Uhrazená záloha je nevratná. Můžete za sebe ale poslat jinou osobu, která Vaši zálohu může v plné výši využít. Děkujeme za pochopení.