Aktuální akce

03Pro2022

Petra Pejchalová: Vlastním barvám vstříc / Embrace your true coulours

ENGLISH BELLOW. Seminář proběhne buď jen v češtině nebo v češtině s tlumočením do angličtiny.

Od 10:00 Do 18:00

Praha, Maitrea

Více informací ...

28Led2023

RECEIVE YOURSELF - víkendový seminář konstelací LIP

Receive yourself – přijmi, obejmi sám sebe. Veškerý vnitřní klid a osvobození vychází z přijetí, z receptivity. Z přijetí a obejmutí toho, co je, a toho, co bylo. Vše, co je, je v pořádku. Všechny formy života, i ty náročné, bolavé nebo zdánlivě „nepřípustné“ patří k životu. Když je všechny obejmeme, včetně těch náročných, dostaví se obrovský vnitřní mír. Nic, žádná naše část nebo část naší minulosti se necítí popírána, odmítána. Cítíme se celí, úplní a celiství. Teprve toto přitakání všem částem a formám sebe sama nám paradoxně dá svobodu a prostor být sami sebou.

Praha, Maitrea

Více informací ...

17Úno2023

RUEDI EGGERSCHWILER: Nemoc, zdraví a vědomí v LIPu

Symptomy a nemoci jsou často výrazem většího pohybu života, pohybu, který nás přesahuje. Když tento pohyb života spatříme a přitakáme mu, uvolníme se a s námi i náš symptom.

Více informací ...

13Říj2023

WILFRIED NELLES: Proces životní integrace LIP - otevřený seminář pro veřejnost

Proces životní integrace (německy Lebens-Integrations-Prozess = LIP) je nová forma terapeutické práce s konstelacemi. Nové jsou u ní dvě věci:

Praha

Více informací ...

01Lis2023

Výcvik ve fenomenologické psychologii, Procesu životní integrace LIP a konstelační práci

||| Komplexní výcvik v terapeutické a konstelační práci založené na metodě a přístupu Dr. Wilfrieda Nellese. Tento přístup výchází z jeho modelu vývoje lidského vědomí a v praktické práci je zakotven v tzv. Procesu Životní Integrace (LIP). Výcvik je určený jak pro absolventy Základního stupně výcviku LIP, tak pro ty, kteří již mají hlubší zkušenost s konstelační prací a jsou obeznámeni s přístupem a prací W. Nellese. Konkrétní předpoklady pro účast jsou uvedeny níže v textu.

Více informací ...